Title Image

Kalendarz nauczycielski

Strona główna  /  Kalendarze książkowe  /  Kalendarz nauczycielski

Kalendarz nauczycielski 2024/2025

Przedstawiamy Państwu kalendarz nauczycielski z linii PRESTIGE – idealne narzędzie pracy dla nauczycieli, wychowawców i dyrektorów szkół. Kalendarz został zaprojektowany z myślą o potrzebach i komforcie osób związanych z edukacją.

Wyjątkowy format i jakość

Kalendarz nauczycielski ma format 14,3 x 20,3 cm, co sprawia, że jest poręczny i łatwy w użyciu. Składa się z 352 stron, a jego papier o gramaturze 80 g/m2 zapewnia elegancki wygląd i przyjemność z użytkowania.

Wielojęzyczne kalendarium

Kalendarium jest dostępne w pięciu językach: polskim, angielskim, niemieckim, włoskim i francuskim. Zawiera informacje o imieninach, świętach, fazach księżyca, wschodach i zachodach słońca oraz plan całego roku. Całość wydrukowana jest w szaro-bordowym kolorze.

Praktyczne informacje dla nauczycieli

W kalendarzu nauczycielskim znajdą Państwo wiele praktycznych informacji, takich jak: posiedzenia Rady Pedagogicznej, zebrania z rodzicami, plany lekcji, dyżury nauczycieli, informacje o uczniach, płatności, tabela ocen, dane osobiste, ważne terminy, spis kuratoriów oświaty, komórki organizacyjne MEN, terminy ferii zimowych, jednostki miar, formaty papieru, czas w różnych miastach na świecie. Dodatkowo, kalendarz zawiera zintegrowany skorowidz telefoniczno-adresowy.

Eleganckie wykończenie

Blok kalendarza został szyty i klejony, co gwarantuje trwałość i solidność. Wzmocnienie krepą oraz perforacja narożników sprawiają, że kalendarz jest praktyczny i estetyczny. Wstążka i kapitałka dodają elegancji, a możliwość zaokrąglenia narożników bloku i okładki sprawiają, że kalendarz będzie dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Kalendarium

Interaktywna przeglądarka kalendarium