Title Image

Współpraca

Strona główna  /  Współpraca

W jaki sposób możemy pomóc?

Przygotowaliśmy szereg materiałów i narzędzi, które umożliwiają łatwiejszą prezentację oferty kalendarzy książkowych i notesów.

 

 Baza zdjęć opraw

Materiały w postaci posegregowanych zdjęć opraw kalendarzy i okładek dostępne są tutaj.

Zapraszamy również do zalogowania się na serwer ftp w celu pobrania m.in. dodatkowych wizualizacji:
adres: ftp.scriba.com.pl
login: ftpscriba@scriba.com.pl
hasło: scriba

 

System stron no-name

System stron no-name SCRIBA umożliwia prezentację oferty kalendarzy i notesów z Państwa logotypem oraz prostą personalizacją szablonu i oferty prezentowanej na stronie.  Podstrony no-name działają w dwóch domenach prezentujących ofertę kalendarzy książkowych oraz notesów. Podczas rejestracji wybierają Państwo nazwę, która będzie subdomeną głównego adresu stron no-name – od tej pory możliwa jest prezentacja oferty kalendarzy i notesów pod Państwa marką.

W celu otrzymania danych umożliwiających rejestrację w systemie prosimy o kontakt.

 

System wycen

Najszybsza wycena kalendarzy książkowych i notesów dostępna jest przez system. Poza wyceną i możliwością zamówienia, system umożliwia wygenerowanie pliku PDF wraz z ofertą, listą dodatków i ustaloną ceną. Plik PDF może następnie zostać zaprezentowany klientowi końcowemu.
Zapraszamy do rejestracji w systemie wycen i zamówień.

 

Katalog kalendarzy, wzornik opraw i próbki

Poza możliwością przeglądania wirtualnego katalogu, oczywiście wysyłamy pakiety reklamowe, w postaci fizycznego katalogu, wzornika opraw oraz próbek oklein. W celu otrzymania ww. materiałów prosimy o kontakt.